Wymiana linkami stron www

Wymiana linkami stron www

Wymiana linkami kolejny sposób na zwiększenie naszej pozycji w wyszukiwarce google i innych.

wymiana linkami
wymiana linkami

   Kolejny dobry sposób na pozycjonowanie swojej strony to wymiana linkami z innymi stronami. W Internecie możemy znaleźć parę programów wymiany linkami, które oferują skrypt pozwalający wymieniać się z wieloma stronami na raz. Na początek musimy zainstalować na serwerze pliki pozwalające na taką wymianę i nadać im odpowiednie uprawnienia odczytu i zapisu, każdy skrypt rządzi się swoimi prawami.

Jak wymieniać się linkami

Szczegóły są bardzo dobrze zobrazowane i przedstawione w instrukcji instalacji plików, niektóre z nich mają fora gdzie można poszukać rozwiązania problemów które mogą pojawić się w trakcie instalacji skrypty.

Jak poprawnie edytować plik index.php

Następną rzeczą jaką musimy zrobić to z edytować plik „index.php” i wstawić tam linijkę kodu umożliwiającą wyświetlanie linków z zaprzyjaźnionych stron. Możemy przyozdobić ją sobie do własnych potrzeb korzystając z css lub z wewnętrznych styli. Po instalacji należy odwiedzić hosting w celu sprawdzenia poprawności wprowadzonych zmian na naszej stronie. Szukamy w zakładkach sprawdź instalację. Jeżeli wszystko poszło jak należy, to ustalamy naszego linka, który będzie widoczny na innych zaprzyjaźnionych stronach.

Słowa kluczowe mają znaczenie

Możemy to zrobić mniej więcej tak. Wybieramy interesującą nas frazę np. Tesla i dodajemy krótki opis np. pozycjonowanie stron. Niektóre programy pozwalają na dodanie dość sporej ilości fraz i opisów, które będą prowadziły do naszej strony, czym więcej tym lepiej. Czasochłonne jest wprowadzanie danych, lecz po pewnym czasie nasza praca zostanie doceniona. Więc proponuję wypełniać wszystkie frazy jakie tylko można dodać do systemu wymiany. Po przejściu tego etapu pozostaje nam określenie ile linków ma się wyświetlać i na ilu stronach.

Ustalenie dziennej przyrostu linków

Ustal na początek małą ilość i systematycznie zwiększaj ją co jakiś czas, nie przeholuj. Niektóre skrypty robią to za ciebie jedynie określasz ile linków ma pojawić się na dzień, możesz również określić priorytet linków co to znaczy, a mianowicie na jak wartościowych stronach mają się wyświetlać bo wiadomo nie od dziś, że czym wartościowsza strona tym na niej linki zyskują więcej na wartości dla wyszukiwarki Googla.

Parę linków dla zainteresowanych taką wymianą .

http://linkme.pl/

http://livelink.pl/

  Zarabiaj na linkowaniu stron www

Dodatkowo możemy zarobić trochę na takiej wymianie „prolink” oferuje system umożliwiający zarabianie na wyświetlaniu linków na naszej stronie. Możemy określić cenę za wyświetlanie linka i na jakiej stronie, czy pod stronie się znajduje. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ możemy określić różne ceny do różnych pod stron.

Najlepiej jak sam przetestujesz te programy, a może też inne.

Add a Comment