Symulator Gier Liczbowych

Symulator Gier Liczbowych

Symulator gier liczbowych
Symulator gier liczbowych

Nowe dzieło powędrowało do Google Play gra nazwana Symulator Gier Liczbowych albo Game Numerical Simulator (Simulator Numbers Games) . Jest to gra której zadaniem jest symulowanie gier losowych. Dostajemy dwa tryby gry do dyspozycji jeden to gra z 49 liczbami a druga to gra z 80 liczbami.

Gramy w symulator gier

Początki bywają trudne

I do tego dwa tryby rozgrywki na 31 dni i drugi na 366 dni symulują one grę na powiedzmy jeden miesiąc a drugi  jeden rok.

Menu Gry Symulator

Twoim zadaniem będzie zdobyć jak najwięcej gotówki podczas tych rozgrywek. Do pomocy przychodzą ci dwa systemy i tryb normalny.

Statystyki Simulator

Wybranie odpowiedniego systemu gry

Pierwszy z nich to system pełny wybierasz w nim ilość liczb od 7 do 12 i uruchamiasz wytworzenie systemu w zależności ile liczb wybierzesz tyle system przygotuje dla ciebie kuponów do gry czym więcej liczb tym więcej kuponów,  a co za tym idzie więcej trzeba zapłacić za nie podczas losowania.

Menu Gry Symulator
Menu Gry Symulator

System ten charakteryzuje się dużą skutecznością przy minimalnych ilościach wytypowanych liczb.

Sprawdzenie statystyk

Statystyki Simulator
Statystyki Simulator

Kilka gier do wyboru ty decydujesz

Drugi system skrócony jak sama  nazwa wskazuje,  jest w nim mniej kuponów i zarazem jest mniej skuteczny od poprzedniego, lecz  zyskujesz na ilości kuponów za które mniej zapłacisz.  Ty decydujesz którym zagrasz i jaką obierzesz strategię do uzyskania jak najlepszych wyników w grze.

Opis Symulator
Opis Symulator

Do dyspozycji dostajesz statystyki,  kto zdobywa i jak najwyższe wygrane. W symulatorze gier liczbowych możesz się przygotować do prawdziwej gry i wypróbowania  różnych systemów gry nie tracąc przy tym prawdziwych pieniędzy. Wszystko odbywa się za darmo i z wirtualną gotówką.

Gorąco polecam i zachęcam do grania i zdobywania wysokich wygranych w grze jak i w realu.

Link do pobierania w google Play:

Symulator gier liczbowych

Link do filmiku: 

Symulator gier liczbowych

Add a Comment