Samsung Gear S2

Samsung Gear S2

chmurka-badaosSamsung Gear S2, to pierwszy na tyle udany smarwatch, z którym mamy okazje pracować. Urządzenie to, jest nie tylko małe i wygodne w użytkowaniu, ale przede wszystkim dzięki swojej smukłej sylwetce, idealnie nadaje się ono na rękę kobiecą a nie tylko męską. Gear S2 jest dostępny w dwóch wersjach: sportowej i Classic. Oto czym może nas zaskoczyć ten smartwatch.

Magiczny pierścień

Wystarczy jeden obrót pierścienia, by przejść do innej rzeczywistości… Nie, to wcale nie jest cytat z Władcy Pierścieni, lecz opis interfejsu użytkownika Gear S2. Sterowanie poszczególnymi aplikacjami, jest możliwe właśnie z poziomu wspomnianego pierścienia. Wystarczy kilka obrotów, by przejść do wybranej aplikacji.

Siła tkwi w wyświetlaczu

Ogromną zaletą Samsunga Gear S2, jest Super Amoled, czyli inaczej, nowoczesny, LED-owy wyświetlacz. Może on być dowolnie przyciemniany. W ten sposób, udaje nam się sporo zaoszczędzić na zużyciu energii. Jest on na tyle czytelny, że z łatwością umożliwia on zarówno pisanie wiadomości tekstowych z poziomu zegarka, jak również przeglądanie własnej galerii zdjęć.

Personalizowane tarcze

To co wyróżnia smartwatcha od Samsunga, to z pewnością personalizowane tarcze. Na pierwszy rzut oka, wprowadzenie ich nie wnosi nic nowego. Ot, mała odskocznia od tradycyjnego, zielonego paska. Jednak gdy się im bliżej przyjrzymy, oferują one sporo w kwestii ulepszenia wyglądu tarczy zegarka.

Przykłady personalizowanych tarcz, znajdziemy na stronie http://www.samsung.com/pl/promocje/galaxy/gear-s2/personalize/. Nie są to oczywiście wszystkie dostępne wzory. Resztę można znaleźć w sklepie Gear Apps Store. Nowe tarcze do Gear S2, często są udostępniane przy każdej aktualizacji firmware’u.

Samsung

Add a Comment