Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

  Obecnie w sklepach od niedawna możemy znaleźć smartfony z serii Samsung S8 i Samsung S8+. Koreański producent jednak nie próżnuje.
Już zdążono ogłosić, że trwają prace nad zupełnie nowym modelem telefonu: smartfonem Samsung Galaxy S9. Jak na razie, niewiele wiadomo o tym, jak będzie ostatecznie wyglądała specyfikacja tego modelu. Na etapie prac rozwojowych trudno jest wypowiadać się na temat szczegółów, gdyż wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Zapowiedzi wydają się jednak bardzo interesujące. Bez wątpienia, Samsung jest jednym z najważniejszych graczy w dziedzinie półprzewodników. Pojawiają się spekulacje, że smartfony Samsung Galaxy S9 będą już wykorzystywały czipy w procesie 7nm, nad którymi trwają obecnie prace. Tego rodzaju czipy powstają z wykorzystaniem litografii w skrajnym ultrafiolecie (EUV). Ta metoda ma pozwolić na stworzenie układów scalonych pozwalających znacznie zwiększyć wydajność smartfona i pracować przy znacznie mniejszym niż obecnie zużyciu energii. Zastosowanie tej technologii może być przełomowe dla firmy, ale i wszystkich producentów smartfonów.

Jeżeli plany te się powiodą, firma Samsung będzie miała okazję poprawić swoją reputację po niedawnej wpadce z modelem Galaxy Note 7. Póki co jednak, jeśli nie chcemy czekać do 2018 roku, na kiedy zapowiadany jest debiut modelu Samsung Galaxy S9, warto sięgnąć po dotychczasowego flagowca firmy – model Samsung Galaxy S8. To obecnie jeden z najciekawszych modeli smartfonów na rynku, powinniśmy być usatysfakcjonowani z jego użytkowania.

Samsung

Add a Comment