Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

a-ipone

Samsung Galaxy S8- potwierdzona data premiery, specyfikacje i ciekawe informacje na temat najnowszego modelu.

Już niebawem spragnieni klienci mogą spodziewać się nowej odsłony i premiery Samsunga S8. Jak donosi producent  premiera kultowego telefonu odbędzie się podczas przyszłorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Premiera została już potwierdzona, a prezentacja modelu odbędzie się dokładnie 26 lutego 2017 roku. Jedno jest pewne- producent zamierza wprowadzić zmiany i nowości wraz z najnowszym modelem Samsunga. Jakich zmian zatem możemy się spodziewać?

Zakrzywiony ekran

Samsung s8 wyróżniać się będzie przede wszystkim zakrzywionym ekranem w wersji podstawowej i edge. Obecnie producenci taką specyfikacją wyróżniali jedynie modele edge, natomiast samsung s8 zostanie już wyposażony w wersji podstawowej w taką funkcję. Jak donoszą koreańskie media telefon ma posiadać przekątną ekranu 5,1″ i 5,5″. Klienci oczekujący premiery nowego modelu Samsunga mogą przygotować się na zmianę rozdzielczości wyświetlacza z QHD na 4K.
Istotną zmianą w wyglądzie i specyfikacji tego modelu telefonu ma być zlikwidowanie przycisku home u dołu ekranu. To miejsce zostanie wypełnione natomiast skanerem linii papilarnych.

Samsung S8 -design

Twórcy tego modelu postawili na konstrukcję ze szkła i metalu, jest to trend na rynku, którego z pewnością nie zmieniliby producenci telefonu. Zastanawiające jest, czy telefon będzie posiadać wymienną baterię? Tego jeszcze nie wiadomo- jednak przypuszczalnym jest, że nie będzie takiej funkcji posiadać.

Podwójny aparat

Najnowszym trendem wśród popularnych modeli telefonów staje się posiadanie podwójnego aparatu. Nic nie wskazuje na to, że Samsung miałby odbiegać od LG G5 czy Huawei P9. Jedyną potwierdzoną wiadomością jest to, że Samsung zgłosił patent na specyfikację aparatu z lepszym zoomem.

 

Samsung

Add a Comment