Samsung galaxy s7 edge

Samsung galaxy s7 edge

Samsung+s7

Samsung galaxy s7 edge jest zmodyfikowaną i ulepszoną wersją Samsunga galaxy s6 edge. Jest to telefon z wysokiej półki, który powinien zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników smartfonów.

Wydajność

Test wydajności Samsung galaxy s7 edge wypada bardzo dobrze. Telefon działa płynnie i bardzo szybko. Jest to przede wszystkim zasługa nowoczesnego procesora Exynos 8 Octa 8890. Co więcej, samsung galaxy s7 edge wyposażony jest w pamięć UFS 2.0, która to znacząco poprawia jego funkcjonowanie.

Oprogramowanie wykorzystywane przez samsung galaxy s7 edge to Android 6. System działa sprawnie i wydaje się być jedną z najbardziej udanych wersji androida. Dodatkowo, na Androida nałożona jest udana nakładka producenta TouchWiz.

Innowacyjność

Samsung galaxy s7 edge wyposażony jest w wiele niestandardowych, wciąż rzadko spotykanych. nawet w najnowocześniejszych telefonach funkcji. Do jednej z nich należy bez wątpienia czytnik linii papilarnych. Warto nadmienić, że działa on niezwykle sprawnie, dzięki czemu telefon błyskawicznie rozpoznaje odpowiedni odcisk palca.

Dźwięk i obraz

Jakość dźwięku podczas rozmów jest bardzo dobra. Na pochwałę zasługuje również jakość dźwięku wydobywającego się z głośnika, chociaż niektórym może przeszkadzać jego umiejscowienie u dołu telefonu.

Dla kogo samsung galaxy s7 edge?

Bez wątpienia jest to sprzęt najwyższej jakości, przeznaczony dla wymagających użytkowników. Test wydajności Samsung galaxy s7 edge pokazuje, że jest to telefon działający bardzo sprawnie. Ponadto, mamy tu do czynienia z najwyższej jakości obrazem i dźwiękiem. To wszystko sprawia, że jest to sprzęt, z którego szczególnie zadowoleni będą zapaleni graczy. Samsung galaxy s7 edge umożliwia bowiem płynną grę oraz doskonale radzi sobie z wszelkimi efektami wizualnymi i dźwiękowymi.

Samsung

Add a Comment