Microsoft & Nokia

Microsoft & Nokia

Fani smartfonów mają do czynienia często z niesamowicie nowatorskimi produktami, które z roku na rok są udoskonalane. Nokia lumia jest doskonałym na to przykładem. To smartfon, który świetnie nadaje się do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Microsoft 

Przyciągać naszą uwagę z pewnością będzie także stosunkowo niska jak za tak dobre parametry cena sprzętu, która z całą pewnością nas nie odstraszy od jego zakupu.
Sporo zawirowań na rynku GSM w ostatnich latach sprawiło, że przeciętny klient może się pogubić w wielu produktach. Microsoft (Nokia), bo tak należy dzisiaj poprawnie mówić, to nowy twór na rynku. Fińska Nokia została bowiem przejęta przez amerykańskiego giganta, co dla wielu oddanych fanów produktów Nokii było niespotykanie dużym policzkiem. Nie ma się czemu dziwić. To telefony, które od lat 90-tych ubiegłego stulecia cieszyły się gigantyczną wprost popularnością wśród użytkowników, a popularna Nokia nie miała sobie równych. W ostatnich latach jednak koncern nieco podupadł i nie był w stanie nadążyć za najnowszymi trendami w dziedzinie GSM. Sprzedaż Noki firmie Microsoft stała się faktem. Przyznać jednak trzeba, że pomimo wielu obaw przeciętnych użytkowników, telefony te nie straciły na swojej jakości praktycznie w ogóle.
Nowoczesne Nokie de facto oferowane już przez amerykańskiego giganta nie ustępują niczym popularnym markom produkującym Smartfony. W związku z tym od tego momentu, w którym nastąpiło przejęcie firmy rozpoczął się nowy etap produkcji smartfonów w Microsoft. Dzięki temu dzisiejsze Nokie są znacznie nowocześniejsze, a marka nie znika z rynku.

Nokia

Add a Comment