Jakie akcesoria do Samsunga S7 warto kupić ?

Jakie akcesoria do Samsunga S7 warto kupić ?

serce-s7

Branża telefonów komórkowych rozwija się bardzo szybko. Co chwila na rynek wychodzą nowe, coraz to lepsze smartfony. Hitem ostatnich miesięcy jest Samsung S7. Posiadając tak zaawansowany smartfon warto zadbać o akcesoria do niego. Znacznie ułatwią oraz umilą nam one życie.

Jakie akcesoria do Samsunga S7 warto kupić ?

Pierwszym na co powinniśmy zwrócić uwagę jest wybór etui. Do tego modelu jest dostępne wiele różnych wersji tego akcesorium. Możemy dzięki temu wybrać wygląd i funkcjonalność smartfona według naszych potrzeb. Zacznijmy od Etui LED View Cover. Nie jest to zwyczajne zabezpieczenie telefonu! Dzięki niemu mamy możliwość odczytania godziny i wszystkich powiadomień bez otwierania etui. Funkcja touch interaction umożliwia nam nawet odbieranie i odrzucanie przychodzących połączeń. Bardzo fajnym akcesorium jest również Etui Clear View Cover. Ochroni ono nasz telefon, a dodatkowo doda mu szyku i elegancji. Wszystko to dzięki nowoczesnemu designowi i dużej liczbie odcieni do wyboru. Warto również zwrócić uwagę na Etui S View Cover oraz Etui Keyboard Cover. Zwłaszcza to drugie znacznie rozszerza możliwości naszego telefonu. Jest to specjalna nakładka, dzięki której możemy obsługiwać telefon przy pomocy bardzo wygodnej klawiatury. Znacznie ułatwia ona pisanie, a telefon sam dopasowuje do niej rozmiar ekranu. Czas przejść do bardzo ważnej rzeczy jaką jest bateria. Wiele smartfonów cierpi na krótki czas pracy, ponieważ zużywają dużo energii. Na szczęście ładowanie jest teraz dużo wygodniejsze. Wszystko dzięki bezprzewodowej ładowarce. Wystarczy położyć na niej telefon, a zacznie się ładować. Dodatkowo jest ona bardzo stylowa i będzie pasowała do wystroju każdego mieszkania. Dla osób, które wciąż zużywają za dużo energii, stworzony został Battery Pack. Zakładamy go prawie jak etui, a jego zadaniem jest znaczne zwiększenie czasu pracy urządzenia.

Jak widzimy Samsung S7 posiada bardzo liczne akcesoria. Warto zastanowić się nad ich zakupem, ponieważ mogą znacznie uprościć nasze życie i obsługę telefonu.

Samsung

Add a Comment