Gniazdko ładowarkowe XXI wieku

Gniazdko ładowarkowe XXI wieku

Chciałem wam przedstawić nową koncepcję gniazdko ładowarkowe XXI wieku. Możecie pisać co sądzicie o takiej koncepcji. Zacznę może od przedstawienia pomysłu, jest bardzo prosty.

Gniazdko ładowarkowe XXI wieku
Gniazdko-XXIw

Koncepcja

W każdym domu powinno być nowe gniazdko ładujące telefon, tablet, laptop, smartwatch, monitor, monitory, swiche, routery, wszystko to co posiada ładowarkę albo urządzenie do zasilania, tak jak w przypadku routera albo monitora. Zobaczmy w domu ile jest niepotrzebnych ładowarek, albo zasilaczy po co?

Pomysł

Ja przedstawiam takie gniazdko, listwy zasilające z gniazdkami, wszystkie gniazdka, które pozbędzie się wszystkich zasilaczy ładowarek z domu, a producenci już nie będą musieli ich dodawać do swoich produktów wystarczy, że napiszą jaką mocą i napięciem trzeba ładować albo zasilać takie urządzenia, będzie to doskonałe rozwiązanie ratujące naszą planetę przed zalewaniem nas takimi urządzeniami, które po pewnym czasie walają się po kątach albo nie wiemy co z nimi zrobić i wyrzucamy je.

Unia Europejska

Cena utylizacji jest wysoka trzeba małe ładowarki poodzielać od plastiku i metalu itd. W gniazdku po prostu ustawiasz napięcie i moc jaką ma być ładowane, z czasem się to zmieni i gniazdko samo będzie rozpoznawało, jak naładować urządzenie jakim napięciem i mocą, kwestia opracowania odpowiedniej techniki. Takie rozwiązanie może być zbawienne dla naszego klimatu.

Zielona Planeta Ziemia

Jakby nie było możemy sami zadbać o Planetę Ziemię montując takie gniazdka w swoim domu i prosić producentów, aby nie dołączali zasilaczy i ładowarek do produkowanego sprzętu, pozwoli to także im na ograniczenie kosztów produkcji, co za tym idzie na zmniejszenie ceny sprzedawanego sprzętu, co kupujący na pewno mile zauważy.

XXI wiek

Napiszcie proszę co sądzicie o nowoczesnym gniazdku elektrycznym godnym XXI wieku.

Co znajdziemy w poście:

Gniazdko