Klient poczty Mozilla Thunderbird

Klient poczty Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird
Mozilla Thunderbird

   Jest to nowoczesny klient e-mail, który bardzo ułatwia codzienne korzystanie z poczty elektronicznej. Potężne narzędzie oddane użytkownikowi  za darmo na licencji „Freeware”. Program daje nam możliwość używania kilku kont pocztowych jednocześnie. Mozilla Thunderbird obsługuje dwa najpopularniejsze protokoły POP3 i IMAP. W nowych wersjach oprogramowania automatycznie zostają ustawione protokoły, a użytkownikowi pozostaje tylko wprowadzenie danych do logowania.  

Niezbędne narzędzie dla zapracowanych Mozilla Thunderbird

Mamy możliwość dodania nowych kontaktów do książki adresowej, a także możemy zapisać więcej szczegółów takich jak zdięcia, daty urodzin, nr telefonów itp. Do dyspozycji dostajemy filtr wiadomości, pozwalający nam szybciej wyszukać interesujące nas wiadomości. Co w dużej ilości dostarczonej poczty jest wręcz niezbędne.

Ciekawy system archiwizacji poczty

Jeżeli już przeczytałeś wiadomość to masz do dyspozycji bardzo bogaty system archiwizacji poczty, za jego pomocą możemy przenieść wybrane maile do archiwum żeby nie zalegały w wiadomościach odebranych.     W łatwy sposób możemy dodawać różnego rodzaju dodatki. Do tego celu służy nam Menager, za jego pomocą wyszukujemy interesujący nas dodatek i dodajemy do klienta poczty.  Mozilla Thunderbird jest świetnie przygotowana na wszelkiego rodzaje szkodliwe oprogramowania. Zabezpieczenia w Thunderbirdzie stoją na najwyższym poziomie w tego typu aplikacjach.

Prywatność w twoich rękach

Program dba o zachowanie prywatności swoich użytkowników, blokuje wykonywanie kodów pisanych w JavaScript, a ponadto bardzo dobrze radzi sobie ze spamem. Możemy odznaczać niechciane wiadomości, a Mozilla Thunderbird  automatycznie uczy się jaki jest to rodzaj przesyłki.

Dodatkowy filtr ochrony poczty 

     Filtr ochrony przed  phishingiem chroni przed wyciąganiem poufnych danych profilu użytkowników i wyświetlaniu informacji o odnośnikach prowadzących do innych stron niż te co wynikałoby z informacji zawartych w poczcie. Innym zabezpieczeniem co wdawać by się mogło, że nim nie jest to automatyczna aktualizacja przez innternet do najnowszej wersji programu. Informuje użytkownika że możemy aktualizować ją do wyższej wersji, która została zaktualizowana pod względem bezpieczeństwa przez zespół ekspertów od spraw zabezpieczeń.

No to co instalujesz czy nie?

Download thunderbird.net